Inteligentny Dom – System Fibaro

System fibaro to kompletny system inteligentnego domu, dzięki któremu masz swój dom pod kontrolą z dowolnego miejsca na ziemi.

System Fibaro jest w pełni bezprzewodowy, komunikujący się w standardzie Z-Wave. Elementy systemu montowane są w puszkach podtynkowych istniejącej już instalacji elektrycznej, co eliminuje konieczność kucia ścian i prowadzenia dodatkowego okablowania, brak tychże prac znacząco obniża koszty instalacji. Instalacja może być wykonana na etapie budowy/remontu domu czy mieszkania, a także na etapie już gotowego domu. Dzięki Systemowi Fibaro możesz sterować oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, karniszami oraz bramami elektrycznymi. Z poziomu aplikacji sprawdzisz, czy nie zapomniałeś wyłączyć żelazka, jeśli tak – wyłączysz je jednym kliknięciem.

System Fibaro oferuje szereg czujników do poprawy bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. W ofercie posiadamy czujniki ruchu, dymu, czadu oraz czujniki kontaktronowe na drzwi i okna. Czujniki wyposażone są w baterię, dzięki czemu montaż odbywa się w dowolnym miejscu, żywotność baterii to około 2 lata.

Aby w pełni zautomatyzować swój dom możesz tworzyć szereg scen z wykorzystaniem urządzeń i czujników, w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb.

1. Bezprzewodowy inteligentny dom Fibaro Montaż Instalator – Senso Smart Home