Czujniki Dymu, Czadu, Zalania, Ruchu

Zadbaj o Bezpieczeństwo Swoje i Swoich Bliskich


Bezprzewodowy system Fibaro oferuje szereg czujników, dzięki którym Twój dom będzie w pełni bezpieczny i pod stałym nadzorem. Wszystkie czujniki zasilane są bateryjnie, dzięki czemu nie trzeba doprowadzać okablowania, a w przypadku ewentualnej zmianie wystroju, zmienić jego położenie.

Czujnik dymu i czadu z-wave Fibaro – Senso Smart Home
Detektor gazu oraz czujnik tlenku węgla – Senso Smart Home

Ochrona przed pożarem


Czujnik dymu odpowiedzialny będzie w Twym domu za wykrycie pożaru, bezzwłocznie Cię o tym informując, dając możliwość zawiadomienia służb oraz zapobiegnięciu rozprzestrzenienia się pożaru.

Cichy zabójca


Czujnik tlenku węgla potocznie zwanego czadem instalowany jest w pomieszczeniach narażonych na emisję tlenku węgla takich jak kuchnie, wyposażone w kuchenki gazowe, salony z kominkiem, czy też łazienki, w którym zainstalowany jest kocioł gazowy. Praca czujnika jest stale monitorowana umożliwiając wgląd w historie pomiarów. Czujnik czadu daje Ci pełne bezpieczeństwo użytkowania urządzeń, które mogą emitować tlenek węgla.

Bezprzewodowy czujnik czadu który uniemożliwia zatrucie tlenkiem węgla – Senso Smart Home

Woda pod kontrolą


Czujnik zalania montowany w pomieszczeniach mokrych zapobiegnie zalaniu domu czy mieszkania, bezzwłocznie informując Cię o niepożądanym wycieku wody. W połączeniu z elektrozaworem montowanym na głównym zaworze wody, pozwoli na automatycznym zakręceniu wody, gdziekolwiek jesteś.

Bezprzewodowy czujnik zalania do inteligentnego domu – Senso Smart Home

Multisensor


Czujnik ruchu Fibaro Motion Sensor posiada szereg zastosowań, począwszy od elementu systemu bezpieczeństwa, czujnika temperatur, czujnika obecności, czujnika pracującego jako fotokomórka. Czujnik ruchu potrafi także uruchomić ustaloną sekwencję zdarzeń oraz scenariuszy.

Bezprzewodowy czujnik ruchu Fibaro Satel – Senso Smart Home
Multisensor Fibaro zastępujący czujnik zmierzchu oraz czujnik obecności – Senso Smart Home