Sterowanie ogrzewaniem

Ogrzewanie dopasowane do Twoich potrzeb i…. portfela


Systemu Inteligentnego Domu umożliwia zdalne sterowanie ogrzewaniem za pomocą telefonu. Inteligentne ogrzewanie przyczyni się do faktycznego obniżenia kosztów za ogrzewanie, nie dopuszczając do przegrzewania pomieszczeń podczas Twojej nieobecności lub w trakcie snu, odpowiednio obniżając temperaturę. Czujnik otwarcia okna, inaczej kontaktron, poinformuje system automatyki domowej o otwarciu okna, następnie wyłączy ogrzewanie, zapobiegając grzaniu podczas wietrzenia pomieszczenia. System Smart Home umożliwia sterowanie pętlami ogrzewania podłogowego, płaszczyznowego oraz klasycznymi grzejnikami ściennymi.

Instalacja elektryczna, elektryka w domu jednorodzinnym, instalacja tv-sat, instalacja LAN - Senso Smart Home

Ciepło na zawołanie


Ciesz się upragnioną temperaturą w domu, już od pierwszych chwil po powrocie do domu.
Dzięki Automatyce domowej ustalisz żądaną temperaturę zgodnie z harmonogramem Twojego trybu pracy i rozkładu dnia. Dzięki systemowi ustawisz temperaturę w każdym pomieszczeniu dostosowując ją do swoich potrzeb. Temperaturę ustalisz ręcznie z poziomu aplikacji w swoim smartfonie lub automatycznie, zgodnie z zadanym harmonogramem dnia. Sterowanie z telefonu jest intuicyjne i dziecinnie proste. Inteligentne Ogrzewanie zadba o to, aby podczas Twoich zimowych wakacji utrzymać bezpieczną temperaturę w domu, jednocześnie ograniczając zużycie energii. 

Zdalne sterowanie ogrzewaniem z wykorzystaniem urządzenia czujnik temperatury z-wave oraz wifi - Senso Smart Home

Idealnie dopasowana


Nowoczesny design głowicy Fibaro Heat Controller z łatwością dopasuje się do Twojego wystroju. Doskonała do montażu na klasycznych grzejnikach jak i tych najnowocześniejszych. Głowica Fibaro Heat Controller jest niewielkich rozmiarów, świetnie dopasowana do obecnych trendów architektonicznych Twojego domu. Do bezprzewodowego sterowania grzejnikami ściennymi w systemie Grenton można wykorzystać głowice termostatyczne Danfoss Z-wave.

Bezprzewodowa Głowica termostatyczna Fibaro do bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem przez telefon lub internet- Senso Smart Home