Sterowanie oświetleniem

Steruj oświetleniem, gdziekolwiek jesteś!


Zarządzaj swoim oświetleniem, dostosowując je do pory roku, dnia oraz własnych preferencji. System Inteligentnego domu umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem w Twoim domu, począwszy od standardowych funkcji włącz/wyłącz, ściemniania, a także dostosowania natężenia oraz trybu pracy zgodnie z ustalonym harmonogramem lub wywołanymi scenami. Jednym kliknięciem nadasz niepowtarzalnego klimatu swemu wnętrzu i dostosujesz do sytuacji. Sterownik do oświetlenia LED działający w połączeniu z taśmami LED nada niepowtarzalnego klimatu w Twoim Inteligentnym Domu, dostosowując oświetlenie do nastroju oraz sytuacji w jakiej jesteś. Od dziś temperatura oraz barwa światła będą zawsze idealne.

Bezprzewodowe sterowanie oświetleniem na pilota, umożliwia Ci on sterowanie światłem z telefonu przez wifi – Senso Smart Home

Krok w krok


Czujnik ruchu może być odpowiedzialny za automatycznie zapalenie światła po wykryciu ruchu, które zgaśnie po zadanym czasie, minimalizując koszty energii elektrycznej. Po wykryciu ruchu w środku nocy, światła zapalą się ze zmniejszoną mocą, tak by nie razić Cię w oczy.
Czy zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć wyłączyć światło w łazience? Jeśli posiadasz system automatyki domowej to już nie problem, dzięki inteligentnemu oświetleniu wyłączysz światło jednym kliknięciem nie ruszając się z kanapy. System Smart Home zadba także o bezpieczeństwo Twojego domu w trakcie dłuższej nieobecności, zdalne sterowanie oświetleniem umożliwia wykonanie dowolnej symulacji obecności w domu, gdziekolwiek jesteś.

Zdalne sterowanie światłem z wykorzystaniem takich urządzeń jak czujnik ruchu Fibaro Motion Sensor – Senso Smart Home