Inteligentny Dom – System Loxone / Grenton

System Inteligentnego domu Grenton to innowacyjny system Smart Home pozwalający na sterowanie swoim domem z dowolnego miejsca na Ziemi.

System Grenton jest to przewodowy system automatyki domowej, który jest stabilny i szybki, stworzony i produkowany od początku w Polsce. System jest w pełni konfigurowalny oraz otwarty na komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak klimatyzatory, rekuperatory, piece, wentylatory, sprzęt audio.

System Grenton umożliwia rozbudowę systemu o posiadające w swej ofercie moduły bezprzewodowe, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientom, w myśl zasady: „Przewodowy tam gdzie się da. Bezprzewodowy tam gdzie potrzeba”.

Instalacja elektryczna, elektryka w domu jednorodzinnym, instalacja tv-sat, instalacja LAN - Senso Smart Home
Instalacja elektryczna, elektryka w domu jednorodzinnym, instalacja tv-sat, instalacja LAN - Senso Smart Home

Jest to bardzo korzystny cenowo system, posiadający wszystkie potrzebne funkcjonalności. Na początku przygody z inteligentnym domem, możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, urządzeniami podłączonymi do sieci w trybie włącz/wyłącz, a z czasem możemy rozbudowywać system o kolejne modułu i integrację.

Decyzję o instalacji systemu inteligentnego domu Grenton powinniśmy podjąć na etapie planowania instalacji elektrycznej w nowo budowanym domu lub na etapie generalnym remoncie mieszkania. W odróżnieniu od klasycznej instalacji elektrycznej, okablowanie do obwodów sterowanych przez system Grenton musi zostać poprowadzone od punktu sterowanego bezpośrednio do rozdzielnicy. Z uwagi na to, decyzję o montażu inteligentnego domu Grenton warto podjąć przed ułożeniem instalacji elektrycznej.

System Inteligentnego Domu Grenton posiada w swojej ofercie nowoczesne panele dotykowe, wyposażone w 4 lub 8 pól, z których każde może pełnić 4 niezależne funkcje, każdy panel posiada wbudowany czujnik temperatury. W szczególności polecane do dużych przestrzeni otwartych na przykład salon z otwartą kuchnią, gdzie z jednego miejsca możemy włączyć kilka obwodów świetlnych, podkręcić ogrzewanie oraz zasłonić rolety. Dzięki nowoczesnemu designowi wkomponują się w każde wnętrze, będąc jednocześnie uzupełnieniem wystroju.

Instalacja elektryczna, elektryka w domu jednorodzinnym, instalacja tv-sat, instalacja LAN - Senso Smart Home

Jesteśmy Oficjalnym Dealerem marki Grenton na terenie województwa łódzkiego.

Przykładowe realizacje dostępne tutaj.

Zapraszamy do kontaktu po bezpłatną poradę oraz wycenę systemu inteligentnego domu Grenton.

Telefon kontaktowy:  514-030-012 Inteligentne Instalacje Elektryczne

Inteligentny dom Loxone montaż, sprzedaż
Instalator Grenton, Oficjalny Dealer Grenton, Grenton Montaż, Instalator Grenton - Senso Smart Home